Fúze pomůže k čerpání dotací z unie

Společnost GE Money koupila začátkem března stoprocentní podíl v konzultantské společnosti AgroConsult Bohemia. Cílem této akvizice je posílení vzájemné spolupráce při poskytování služby EU Servis. Tato služba nabízí novým i stávajícím klientům GE Money Bank komplexní poradenství při získávání a správě dotací, včetně přípravy návrhu struktury financování předkládaných projektů. GE Money Bank tak nadále posiluje svou pozici v sektoru zemědělství a otevírá nové příležitosti pro sektory ekoenergie a lehký průmysl. Informovala o tom mluvčí GE Money Bank Markéta Dvořáčková.

„GE Money Bank a AgroConsult Bohemia jsou významnými partnery českých zemědělců a úzké spojení poradenství s financováním je tak zcela logickým krokem,“ řekl Mojmír Severin, ředitel společnosti AgroConsult Bohemia.“ „GE Money bude nadále podporovat zvyšování kvality služeb, které AgroConsult Bohemia poskytuje svým klientům,“ doplnil Radomil Štumpa, ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank.
GE Money Bank považuje služby spojené s poradenstvím za přirozenou součást nabídky moderní banky klientům. EU Servis poskytuje zájemcům o veřejnou podporu informace o možnostech financování jejich investičních i neinvestičních záměrů prostřednictvím dotací ze strukturálních fondů a dotací ze státního rozpočtu. Součástí služby EU Servis je také nabídka financování potřeb prostřednictvím produktů GE Money Bank.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *