Hospodářskou komoru zajímá stav příprav na členství v EU

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s mezinárodní asociací Slovenian Business & Research Association se sídlem v Bruselu provede průzkum mezi českými podniky o stavu jejich příprav na členství v Evropské unii a podmínky jednotného trhu EU. Podnikatelé budou dotazováni formou elektronického dotazníku na řadu otázek z oblasti informací o evropské legislativě, přípravy na přijetí a aplikace práva EU a lobbování u evropských institucí v Bruselu. Informovala o tom Michaela Šenarová, zástupkyně ředitelky Centra pro evropskou integraci HK ČR.

Od 20. ledna 2002 bude probíhat dotazníkový průzkum mezi podnikateli deseti kandidátských zemí střední a východní Evropy v rámci programu CAPE (Chambers’ Accession Programme for Eastern Europe 2000–2002), jež zastřešuje Asociace evropských obchodních a průmyslových komor EUROCHAMBRES v Bruselu.

Cílem průzkumu je zmapovat a porovnat potřeby podniků kandidátských zemí při přípravách na členství před vstupem do Evropské unie. Průzkum proběhne moderní metodou elektronického průzkumu – zasílání elektronického dotazníku v českém jazyce.

V případě Vašeho zájmu o účast v průzkumu a pro bližší informace kontaktujte Centrum pro evropskou integraci Hospodářské komory ČR, Seifertova 22, Praha 3, Ing. Michaela Šenarová, tel: 02/24096302, fax: 02/24096227, e-mail: senarova@komora.cz. Dotazník a další informace k průzkumu na webové stránce www.komora.cz/eu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *