Nová ředitelka komunikace Agrofertu

Novou ředitelkou komunikace skupiny Agrofert podnikatele Andreje Babiše je Kateřina Kuchařová (33). Informoval o tom dnes mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka s tím, že jde o nově vytvořenou pozici.

Kuchařová, která do Agrofertu přichází z funkce vedoucí komunikace vydavatelství Ringier Axel Springer, má dlouholeté zkušenosti v oblasti komunikace, PR a marketingu. Působila například jako PR manažerka kliniky estetické medicíny Asklepion či šéfredaktorka nakladatelství Eminent. V Agrofertu bude zodpovídat za řízení a rozvoj komunikačních aktivit v rámci koncernu a za rozvoj značky Agrofert, uvedl Hanzelka.

Koncern Agrofert je dle svého tvrzení jedničkou zemědělsko-potravinářského sektoru v Česku a dvojkou v chemickém průmyslu. Ve více než dvou stovkách dceřiných firem dává podle údajů z loňského prosince práci zhruba 27 000 lidem a patří tak k největším zaměstnavatelům v zemi. Majitelem a generálním ředitelem koncernu je miliardář Babiš, jehož politické hnutí ANO 2011 uspělo ve volbách a v současnosti vyjednává o svém vstupu do budoucí vlády.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *