Nové logo pomůže vybrat veřejnost

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců vstupuje do třetí dekády své existence. Ekologické zemědělce z celé České republiky svaz zastřešuje již od roku 1990. Proto v letošním roce vedení svazu připravilo řadu novinek. V nejbližší době se připravuje změna loga PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců, sdělila Sylva Horáková za tento svaz.

„ Nové logo znamená sjednocení, čitelnost,“ uvedla Kateřina Nesrstová, manažerka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců. Svůj názor bude moci vyjádřit i veřejnost. Lidé budou pro jeden z návrhů hlasovat pomocí hrášku, který vloží do hlasovací nádoby na veletrhu Biostyl v Praze. „Všichni hlasující pak mohou napsat své jméno, adresu a e-mail. V neděli vylosujeme tři výherce,“ sdělila za PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců Andrea Vizinová. Třetí cenou bude dětská kniha „S biáčkem na ekostatku“, druhá cena Biokuchařka a první cena je v podobě dvou vstupenek na Bioakademii 2011. Ta se bude konat v Lednici na jižní Moravě na přelomu června a července.
Ti, kteří se nedostanou ve dnech 8. až 10. dubna na pražské výstaviště, které bude veletrh BioStyl hostit, mohou svůj názor na nové logo sdělit na stránce facebooku, kterou PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců právě spustil. Zájemci o ekologické zemědělství a bioprodukty se tam budou pravidelně dozvídat novinky. Vedení svazu doufá, že se tam brzy objeví i konstruktivní diskuse nad aktuálními tématy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *