Ocenění v prestižní soutěži

ČSOB Leasing, a. s., dceřiná společnost Československé obchodní banky, a. s., patří mezi tradiční poskytovatele leasingových služeb na tuzemském trhu. Zajišťuje finanční služby jak pro soukromou klientelu, tak zejména pro podnikatele a podniky napříč všemi obory. Dlouhá léta se pozornost ČSOB Leasing, a. s., zaměřuje i na sektor zemědělství, zejména na financování zemědělské techniky. O nabídce ČSOB Leasing, a. s., pro zemědělce jsme si povídali s ředitelem pro řízení rozvoje komodity strojů a těžké dopravní techniky v ČSOB Leasing, a. s., Janem Kulhánkem.

Můžete nám představit oceněný program AGRO 2015?

Tento program představuje ucelenou řadu finančních produktů pro zemědělce pod jednou střechou, který ČSOB Leasing připravil ve spolupráci s mateřskou bankou ČSOB a s ČSOB Pojišťovnou.

Jedná se o komplexní finanční řešení potřeb, včetně poradenství, napříč skupinou ČSOB, jehož „vlajkovou lodí“ jsou dodavatelské kooperace s dovozci a prodejci zemědělské techniky zahrnující více než 35 značek zemědělské techniky se zvýhodněnou úrokovou sazbou dosaženou díky finanční dotaci dovozce či výrobce příslušné značky, komplexním poradenstvím v oblasti dotační politiky, pojišťovacími produkty s mnoha benefity pro zemědělce a v neposlední řadě o ucelený program ČSOB jak v depozitní, tak i úvěrové oblasti. Klíčové je pro nás nabídnout přidanou hodnotu pro zákazníky a zemědělský sektor jako takový.

 

O co usilujete v sektoru zemědělství?

Usilujeme o vytvoření dlouhodobého partnerství se zemědělci, výrobci a dodavateli zemědělské techniky. Vážíme si vlastností zemědělců, jako je jejich dlouholetá péče o půdu a zejména zodpovědnost, pokud jde o plnění závazků. Zemědělskému sektoru věříme, protože je stabilní a směřuje k trvalé udržitelnosti jeho rozvoje. Důkazem jsou velmi úspěšné roky, ve kterých naše společnost vykazovala více než 20% tržní podíl na poli nebankovního financování zemědělské techniky.

 

Který produkt je nejvhodnější pro nákup strojů?

Vzhledem ke specializaci a reálné atraktivitě naší nabídky v rámci programu AGRO 2015 doporučujeme financovat nákup strojů produkty leasing nebo zákaznický úvěr od ČSOB Leasing. Na investice do ostatních technologií či nemovitostí včetně provozního financování doporučujeme využít komfortní bankovní produkty ČSOB. Samozřejmě vše záleží na potřebě zákazníka. Individuální nabídce konkrétního produktu musí vždy předcházet dokonalé pochopení, čeho chce zákazník dosáhnout. Naši specializovaní obchodníci či kolegové jsou v přímém kontaktu s dodavateli či importéry jednotlivých značek zemědělských strojů a umí dojednat zajímavá zvýhodnění. Klient tak může využít mnoha výhodných nabídek i v kombinaci s Programem rozvoje venkova a programem  Zemědělec od PGRLF, a to podle jeho konkrétní potřeby ve vazbě na značku vybraného stroje, se zajímavou fixní úrokovou sazbou a velmi výhodnou sazbou strojního pojištění. Věřím, že náš aktuální koncept bude nadále úspěšný a že zemědělci budou vnímat skupinu ČSOB jako „prozemědělskou“.

 Petr Kopeček

ČSOB

 Foto: Jan Kulhánek

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *