Odborná úroveň veletrhu PRAGAAGRO se zvyšuje

Více než 10 tisíc návštěvníků přivítal ve dnech 18. až 20. října třetí Mezinárodní veletrh zemědělství, potravinářství, lesního a vodního hospodářství PRAGAAGRO 2001. Informovala o tom dnes hlavní manažerka veletrhu Hana Forejtová s tím, že vysoce byla letos hodnocena především odborná úroveň této akce.

V průběhu veletrhu udělila odborná porota ve složení Josef Kubiš (viceprezident Agrární komory ČR), Vlasta Janovská (ministerstvo zemědělství), Jan Novotný (ředitel divize výstav a veletrhů ABF, a.s.) a Hana Forejtová (hlavní manažerka PRAGAGRO) celkem šest cen jednotlivým expozicím, z toho tři „velké ceny“ Grand prix bez rozdílu pořadí.
Za výtvarné řešení expozice a neotřelé formy propagace vztahu člověka k přírodě získaly Grand Prix Lesy ČR, státní podnik Hradec Králové, za expozici Státní politika bezpečnosti potravin Ministerstvo zemědělství České republiky a za komplexní expozici s ukázkou praktického využití Svaz chovatelů ovcí a koz v ČR, Brno.
Tři čestná uznání pak patří akciové společnosti MIKROP Čebín za výtvarné ztvárnění expozice s plnohodnotným propojením výstavní a kontaktní části, Bohumil Nesměrák (AB Trading Brno) za širokou nabídku rostlinného materiálu včetně vhodných forem propagace, a
SOŠ, SOU, OU a U stavební a zahradnické Praha 9 za vysoce estetickou expozici s praktickými ukázkami práce žáků zahradnických škol včetně komerčního využití.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *