Podnikatelé vítají malé soutěže

Představitelé Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR a Strany soukromníků České republiky se dnes sešli se zástupci Ministerstva zemědělství a prodiskutovali koncepci hospodaření v Lesích ČR. Oba zástupci soukromých podnikatelů přivítali, že je první náměstek ministra zemědělství Roman Boček podrobně informoval o připravovaných tendrech na práce v Lesích ČR. Informovala o tom mluvčí ministerstva zemědělství Tereza M. Dvořáčková.

„Vítáme zejména to, že 117 větších soutěží bude doplněno několika stovkami malých soutěží vhodných pro živnostníky,“ řekl Bedřich Danda, předseda Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR.
„Vnímáme Dřevěnou knihu jako statečný pokus ministra Ivana Fuksy udělat po dlouhé době pořádek v Lesích ČR,“ řekl Rudolf Baránek, první místopředseda Strany soukromníků ČR. „A já mu moc držím palce, aby nezůstalo jen u pokusu,“ dodal.
Účastníci jednání se shodli, že se budou pravidelně každé tři měsíce setkávat, aby vyhodnotili, jak se daří koncepci hospodaření v Lesích ČR naplňovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *