Podpůrný garanční rolnický a lesnický fond změnil sídlo

Podpůrný garanční rolnický a lesnický fond a. s. (PGRLF) sídlí od 1. července letošního roku na nové adrese. Nové sídlo je situované jen několik desítek metrů od sídla původního a nachází se v bezprostřední blízkosti stanice metra Florenc v ulici Sokolovská 394/17 a kromě vozidel společnosti umožní nové místo pohodlné parkování i pro návštěvy. Sdělila to tisková mluvčí fondu Neli Vesselinova s tím, že stávající prostory už nebyly vyhovující, jelikož se společnost v posledních dvou letech rozvíjí velmi dynamicky.

„Čistá pronajímaná plocha je asi 2400 m² a efektivní nájemné v nových prostorách je 10,28 eura/m², přičemž jsou v něm zohledněny výrazné nájemní prázdniny a investiční pobídky,“ uvedla Vesselinova a dodala, že v nových prostorách je nájemné nižší než v těch dosavadních.

„Nové prostory jsou situované pouze ve dvou patrech, což jistě povede k efektivnější spolupráci mezi jednotlivými odděleními společnosti. Samozřejmostí je i přívětivá klientská zóna, která bude v kontextu zlepšování kvality služeb pro klienty poskytovat větší komfort při jednáních,“ upřesnila mluvčí. Samotné stěhování probíhá ještě v průběhu července a minimálně po tu dobu bude přítomnost pracovníků PGRLF zajištěna na obou adresách, takže nedojde k přerušení provozu.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *