Prvnímu Manažerovi roku mezi vinaři poblahopřál ministr zemědělství

Během zahajovacího dne na veletrhu Víno a destiláty navštívil ministr zemědělství Ing. Petra Zgarba expozici vinařského družstva Templářské sklepy Čejkovice. Při krátkém setkání u sklenky templářského vína s generálním ředitelem Ing. Pavlem Pastorkem ocenil ministr výsledky jediného vinařského družstva v Česku a pogratuloval mu k zisku ocenění Vynikající manažer malé firmy do 50 zaměstnanců v soutěži Manažer roku 2004.

Ministr zemědělství ČR Petra Zgarba při této příležitosti řekl „Templářské sklepy znám, se svými kolegy jsem je dříve navštěvoval a doufám že i nadále navštěvovat budu,“ a dodal „ocenění ředitele Pavla Pastorka z Templářských sklepů je o to cennější, že se v této soutěži umístil jako vůbec první zástupce vinařské branže.“
O společnosti:
Templářské sklepy Čejkovice navazují na tradici pěstování a výroby vína, která počala příchodem řádu Templářských rytířů. První písemná zmínka o jejich působení v Čejkovicích pochází z roku 1248. V roce 1936 bylo založeno vinařské družstvo, na jehož úspěšné hospodaření navázala v roce 1992 znovuobnovená společnost Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *