Studenti České zemědělské univerzity hledají Mïss Agro 2017

Až do 20. března se mohou přihlásit zájemkyně o účast v 19. ročníku soutěže Miss Agro 2017. Na webu www.missagro.cz je pro ně připraven online přihlašovací formulář. Výběr deseti přihlášených finalistek Miss Agro 2017 pak proběhne 23. března v kruhové hale České zemědělské univerzity (ČZU). Našemu týdeníku to sdělila PR manažerka soutěže Vendula Kovářová s tím, že pro zájemkyně o účast v soutěži je na stránkách zmapována historie festivalu, informace o ročnících nedávných i dávno minulých a přehled vítězek všech 18 ročníků festivalu.

Podle Kovářové jde o jednu z největších pražských studentských akcí, která vyvrcholí happeningem v areálu ČZU dne 16. května, jehož se tradičně účastní více než deset tisíc lidí. Podrobný program bude představen v následujících týdnech.

Miss Agro je jediná oficiální soutěž krásy ČZU v Praze. První ročník soutěže proběhl v roce 1999. Od prvního ročníku prošla soutěž velkým vývojem až k dnešní podobě jednoho z největších open air festivalů v Praze. Kromě soutěže krásy je akce spojena s hudebním festivalem. Miss Agro se koná v areálu České zemědělské univerzity v Praze v městské části Praha 6 – Suchdol.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *