Titul Lady Pro pro místopředsedkyni asociace

Ve Španělském sále Pražského hradu převzala v pátek 30. listopadu v doprovodu předsedy ASZ ČR Josefa Stehlíka a místopředsedy ASZ Břeclav Miroslava Zabloudila čestný titul Lady Pro 2012 místopředsedkyně Asociace soukromého zemědělství ČR Eliška Kravcová. Informovala o tom tisková referentka asociace Šárka Gorgoňová.

Titul Lady Pro uděluje společnost Comenius ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti a kariéře, ale i mateřství patří k těm nejcennějším. Těm, které dosáhly skutečně mimořádných úspěchů a při své každodenní časově, odborně a mnohdy i fyzicky náročné práci a činnosti si dokázaly zachovat své ženství.
„Ocenění mě samozřejmě velmi těší. Je však třeba podotknout, že nepatří mně samotné, ale především asociaci a všem těm, kteří se během let zasloužili o její přerod v uznávanou a respektovanou organizaci,“ podotkla skromně Eliška Kravcová. Přitom její zásluhy v tomto směru jsou nemalé – již dvě desítky let se aktivně účastní lobby a politických jednání v oblasti podpory rodinných farem (a zemědělství obecně) jak na regionální, tak i celorepublikové úrovni.
Spolu se svou matkou a dvěma dcerami se na rodinné farmě v Oseku nad Bečvou věnuje chovu prasat a hospodaří na více než 40 hektarech půdy. Do budoucna plánuje farmu zvětšovat, modernizovat a zefektivňovat výrobu.
Před slavnostním vyhlášením oceněných se na Pražském hradě konala konference Klíčové faktory úspěchu, kde se jednotliví mluvčí snaží zodpovědět otázku, jak nejlépe dosáhnout úspěchu a zároveň se podělit o své zkušenosti a nápady s ostatními účastníky této konference. Zajímavé vystoupení zde měla právě Eliška Kravcová, když se zamýšlela nad úspěchem jedince v kolektivu.
Letošními Lady Pro se spolu s Eliškou Kravcovou stalo ještě jedenáct žen, mezi nimi například tenistka Andrea Hlaváčková, módní návrhářka Tatiana Kovaříková či hlavní sestra armádní nemocniční základny Hana Koďousková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *