Wetveb se rozjíždí

Nové internetové stránky www.vetweb.cz jsou koncipovány jako zpravodaj, který přináší denně nové zprávy (nejen) z veterinární medicíny. Tomuto zpravodajství je vyčleněna hlavní stránka. V ostatních rubrikách pak naleznete ostatní informace z veterinární sféry. Wetveb je partnerský projekt Agrowebu, a proto najdete odkazy na tyto stránky také v jejich záhlaví.

Nové internetové stránky www.vetweb.cz jsou koncipovány jako zpravodaj, který přináší denně nové zprávy (nejen) z veterinární medicíny. Tomuto zpravodajství je vyčleněna hlavní stránka. V ostatních rubrikách pak naleznete ostatní informace z veterinární sféry.
Odborné informace jsou seřazeny přehledně podle druhů zvířat, popř. oboru, a jsou tvořeny odbornými články z Veterinářství, doplněnými o zajímavé anotace zahraničních publikací.
Rubrika „Veterinární akce“ obsahuje kompletní přehled seminářů nebo kongresů konaných doma i v zahraničí. Ke kontinuálnímu vzdělávání slouží také nabídka českých i cizojazyčných knih s jejich stručnou charakteristikou a odkazy na zahraniční veterinární časopisy.
Ve spolupráci s Ústavem pro kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv připravujeme seznam schválených veterinárních přípravků a léčiv včetně všech změn, které se v průběhu roku uskutečňují.
Důležitou součástí webových stránek je tzv. rozcestník (portál), pomocí nějž se dostanete na internetové stránky firem bezprostředně souvisejících s veterinární medicínou, státních a akademických institucí.
Těm, kteří potřebují něco koupit, prodat nebo se ucházejí o zaměstnání či jej nabízejí, slouží VetObchod – bezplatná elektronická burza pro veterinární lékaře a studenty veterinární medicíny. Veškeré inzeráty zadané elektronicky budou rovněž uveřejněny ve Veterinářství a Zemědělci a naopak, inzeráty zadané telefonicky nebo písemně do redakce budou automaticky uveřejněny na www.vetweb.cz/vetobchod.
Hostování na našem webu přijali zástupci profesních asociací. Ve spolupráci s nimi dokončujeme práci na jejich stránkách.Veškeré informace jsou přístupné zdarma a bez jakékoli registrace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *