23.06.2000 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agrární komora ČR může chybějící čtyři členy doplnit do svého vedení až na příštím sněmu

Představenstvo Agrární komory ČR, které během loňského a letošního roku opustilo celkem osm zástupců ze sněmovny společenstev, uskutečnilo v úterý 20. června kooptaci nových členů. Jak oznámil tajemník AK Jan Záhorka, podle volebního řádu komory mohli být doplněni maximálně čtyři noví zástupci za sněmovnu.

Nyní bude mít předsednictvo sněmovny společenstev sedm členů. Nejdříve na příštím celostátním sněmu AK mohou být podle Záhorky provedeny doplňovací volby. Představenstvo proto uvažuje o tom, že na svá jednání bude zvát významné odborníky s hlasem poradním, aby se vedení AK scházelo v plném počtu. Včetně prezidenta Václava Hlaváčka je to 23 lidí.
Novými zástupci v představenstvu AK za sněmovnu společenstev jsou Oldřich Reinbergr, předseda Českomoravského cukrovarnického spolku, Stanislav Broda, předseda Svazu producentů vepřového, drůbežího masa a vajec, Josef Diviš, zástupce Českomoravské šlechtitelské a seminářské asociace, Miroslav Jandečka, předseda Českomoravského sdružení organizací ZZN.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down