21.09.2001 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

CzechTrade má další webovou adresu

Agentura na podporu exportu CzechTrade spouští kromě známé adresy www.czechtrade.cz nový internetový exportní portál www.exportonline.cz. Oznámil to včera její generální ředitel Martin Tlapa a tím, že snahou agentury při jeho tvorbě byla maximální jednoduchost a propojení na další důležité portály.

Jak Tlapa uvedl, zdrojem informací, které na zmíněných internetových stránkách mohou naši i zahraniční podnikatelé získat, jsou zastupitelské úřady, zahraniční i tuzemské kanceláře CzechTrade a dále zahraniční firmy i asociace a zájemci o české zboží. Ujistil, že veškeré informace jsou zdarma a podnikatelé mají volný přístup do všech databází. Nejznámějšími jsou kalendář akcí, zahraniční poptávky, projekty a tendry a novinky. Naši podnikatelé mají možnost se on line přihlásit na seminář, který si vyberou, či si stejným způsobem objednat některou z nabízených publikaci.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down