Nezmeškejte semináře pro žadatele o dotace

Ministerstvo zemědělství zve všechny žadatele o dotace na semináře Reforma společné zemědělské politiky po roce 2014, které pořádá Agrární komora ČR v rámci Programu rozvoje venkova a na nichž se MZe aktivně podílí. Informace o plánovaných seminářích včetně jejich programu naleznou zájemci na internetových stránkách http://www.apic-ak.cz/pozvanka-na-seminare-reforma-szp-po-roce-2014-ii.php.

Během března a dubna proběhne také množství seminářů pořádaných Celostátní sítí pro venkov o dotačních možnostech v agrárním sektoru v roce 2015. Pozvánky na jednotlivé akce ve všech krajích České republiky budou postupně zveřejňovány na stránkách http://eagri.cz/public/web/mze/venkov. Informoval o tom vedoucí tiskového oddělení MZe Radek Melichar.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down