06.11.2007 | 12:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novou mluvčí PK je Dana Večeřová

Od 1. listopadu má Potravinářská komora ČR (PK) novou mluvčí. Stala se jí Dana Večeřová (40), která k potravinářům přišla z MZe, kde pracovala mimo jiné v odboru komunikace a sekci vnějších vztahů. Před tím působila jako šéfredaktorka časopisu Náš chov ve vydavatelství Profi Press.

Večeřová je absolventkou Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, bývalý mluvčí Zbyněk Boublík v komoře zůstává v oddělení komunikace a vnějších vztahů.
Potravinářská komora byla založena v roce 2000. Reprezentuje zhruba 85 procent podnikatelských subjektů z oblasti výroby potravin, nápojů a zpracovatelů zemědělské produkce a jejím cílem je zejména hájit zájmy domácích potravinářů.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

  1. Dobrý den paní Večeřová
    Četl jsem v Právu vaši kritiku na to jak se prováděla privatizace. Musíme znovu zvonit klíči, nebo volit komunisty a pak již budeme vědět jak to má být správně.
    Ale proč vám píšu. Pokud vlastníte alespoň malé políčko, nebo někdo z vaší rodiny, tak jste jistě dostala žádosti různých zájemců, že chtějí od vás koupit třeba i to malé políčko. V mém případě nudli čtyři metry širokou a pět set metrů dlouhou - asi to byla polní cesta. Ale i jiné, které vlastním. Vysvětlete mi nebo i čtenářům na co to ti v uvozovkách zemědělci mají, když podle adresy bydlí v Jablonci nad Nisou v paneláku. Moje políčko je na opačném konci republiky, v Kopřivnici. Děkuji za odpověď.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down