V Litoměřicích začíná veletrh pro zahrádkáře a pěstitele Zahrada Čech

V Litoměřicích začíná 46. ročník veletrhu Zahrada Čech. Nabídne výpěstky, stromky, zahradní nářadí a techniku, potřeby pro domácnost. Připraven je kulturní program. Novinkou letošního ročníku je prodej jedlých květin a skladovacích vaků na kapaliny. Podzimní výstava potrvá do středy 14. září.

Vyhlášena bude regionální potravina Ústeckého kraje a potravinářský výrobek kraje Přemysla Oráče. Uskuteční se také soutěž o nejchutnější chléb a tradičně bude vyhlášen výsledek soutěže Křišťálové jablko.
Návštěvníci se mohou těšit na zahradnický sortiment, jako je výsadba, stromky, keře, cibuloviny, trvalky, pokojové a venkovní rostliny, zahradní nářadí apod. Své si zde naleznou nejen zahrádkáři, ale také chalupáři či kutilové. Loňský ročník přilákal do Litoměřic 60 000 lidí.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down