31.03.2016 | 06:03
Autor:
Kategorie:

Brněnský čtyřlístek veletrhů začíná už v neděli

V neděli 3. dubna se v devět hodin ráno otevřou brány brněnského výstaviště, aby jimi prošli první návštěvníci letošního čtyřlístku veletrhů TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA a BIOMASA. Akce se koná až do čtvrtka 7. dubna.

Jak na dnešní tiskové konferenci informoval generální ředitel společnosti Veletrhy Brno, a. s., Ing. Jiří Kuliš, nadcházející akce patří mezi tři nejvýznamnější evropské veletrhy svého druhu. Podle jeho slov budou letošní veletrhy rekordní nejen navýšením výstavních ploch a počtu vystavovatelů, ale také například zastoupením zahraničních účastníků.

Ředitel veletrhů Mgr. Jan Kuběna dodal, že celková výstavní plocha bude 86 000 metrů čtverečních, na kterých návštěvníci uvidí více než 1100 značek. Součástí akce bude také bohatý odborný i kulturní doprovodný program, nezapomíná se ani na děti.

Mezi novinky, které si organizátoři připravili, patří například mobilní aplikace Průvodce veletrhem.

Svoji účast na této prestižní akci přislíbil také ministr zemědělství Marian Jurečka, který se zúčastní oficiálního zahájení.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down