12.04.2017 | 12:04
Autor:
Kategorie:

O titul Manažer roku bojuje přes sedm desítek finalistů

O titul Manažera a Manažerky roku 2016 v letošním 24. ročníku soutěže Manažer roku bojuje 71 finalistů. Největší zastoupení ve finále mají manažeři působící v oblasti zpracovatelského průmyslu a zemědělství. Uspět mohou i zástupci IT a komunikace, textilního průmyslu, veřejné správy nebo dalších sektorů podle klasifikace CZ-NACE. Soutěž vyhlašují společně Svaz průmyslu a dopravy ČR (SP ČR), Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR (KZPS) a Česká manažerská asociace (ČMA). Informovali o tom zástupci těchto organizací.

„Naši manažeři pravidelně prokazují své schopnosti a jsou průkopníky řady odvětví u nás i ve světě. I díky nim se ekonomika stále posouvá dopředu a český průmysl roste. Proto jsem rád, že je můžeme každoročně za jejich usilovnou práci ocenit,” prohlásil prezident SP ČR a předseda Národní komise soutěže Manažer roku Jaroslav Hanák. Vyhlašovatelé se rozhodli nově ocenit manažery zvláštní cenou „Za inovace pro udržitelný rozvoj“, aby podpořili tak inovativní projekty, které mají ekonomické, sociální i environmentální přínosy pro všechny. „Zavedením této ceny chceme soutěž oživit a zároveň podpořit úsilí vlády o udržitelný rozvoj. Souvisí s tím i očekávané přijetí Strategického rámce Česká republika 2030 vládou České republiky v dubnu 2017,“ vysvětlil prezident ČMA Pavel Kafka.  Vítězové soutěže budou vyhlášeni 20. dubna na pražském Žofíně za účasti čtyř stovek významných hostů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down