21.11.2000 | 01:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zemědělci mohou žádat o změnu splátkového kalendáře do 29.11.

Ministerstvo zemědělství a Ministerstvo financí stanovilo podmínky při úpravě splátkových kalendářů návratných finančních výpomocí z let 1991 až 1995 a poskytování bonifikace.

Příjemci půjček mohou požádat o další rozložení, odložení splátek o 1 až 3 roky a požádat o zvýšenou bonifikaci. Tiskopisy si mohou od 21. 11. 2000 vyzvednout na příslušném Územním odboru MZe.
Podmínkou pro přiznání úpravy splátek a přiznání bonifikace je, že žadatel má ke dni podání vypořádány závazky vůči státnímu rozpočtu, státním fondům a České správě sociálního zabezpečení. Vzhledem k tomu, že na vyřízení žádosti do termínu splatnosti zbývá pouze pár dnů, upozorňujeme, že pokud žadatelé nepodepíší dodatek ke smlouvě do 29. 11. 2000, jsou povinni plnit poslední platný splátkový kalendář, to je zaplatit splátky a úroky ve stanovené výši. Úhradu lze provést také přímo v hotovosti v pokladně příslušného finančního úřadu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down