Výrobně-technický ředitel podniku Lesy ČR byl odvolán z funkce

Výrobně-technický ředitel státního podniku Lesy České republiky (LČR) Václav Lidický (49) byl k poslednímu prosinci 2017 odvolán z funkce. O Lidického odvolání v minulých dnech rozhodl generální ředitel LČR Daniel Szórád. Na uvolněnou pozici bude vypsáno interní výběrové řízení. Uvedl to server Silvarium. 

„Po zralé úvaze jsem se rozhodl přistoupit ke změně na pozici výrobně- technického ředitele, … , nabyl jsem přesvědčení, že je vhodné danému úseku, který bude od 1. ledna 2018 přejmenován na Úsek lesního a vodního hospodářství, dát tento impulz,“ citoval server Szóráda. Lidického nástupce by měl vzejít z pracovníků podniku a podle Szóráda by měl být schopen dalšího prohloubení komunikace mezi ústředím podniku a provozem. Lidický je výrobně-technickým ředitelem od června 2014, kdy se stal členem týmu Daniela Szóráda, který podnik vede od dubna 2014. Lidický u Lesů ČR pracuje od roku 1992. Začínal jako revírník, do vrcholového managementu podniku přišel z funkce lesního správce Lesní správy Přimda.*

 

Priorita
4
ID
T201710100411601
Region
Ekonomické – Královehradecký kraj – (ehk)
ČR;HradecKrálové
Kategorie
Zemědělství (zem)
Firmy (efm)
Klíčová slova ČTK
ČR
lesy
personální
Lesy ČR

Vytištěno z Infobanky ČTK 10.10.2017 ve 12:59:37 uživatelem ZEMEDELEC.
Copyright © 2017 ČTK. Výše uvedený obsah je chráněn autorským zákonem a lze jej užít pouze v souladu s licenčními podmínkami ČTK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *