30.10.2006 | 12:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Aktuálně z Jilemnicka

Občanské sdružení AGT Consulting zabývající se agroenvironmentálním poradenstvím a osvětou zejména pro zemědělskou veřejnost uzavřelo dne 9. 10. 2006 smlouvu o výpůjčce výpočetní techniky s Krajským úřadem Libereckého kraje pro nově zřízené veřejné agrární internetové pracoviště v Horní Branné. Pracoviště vzniklo v rámci projektu „APIC – agrární poradenské a informační centrum Libereckého kraje“. Tento projekt spolufinancuje Evropská unie prostřednictvím iniciativy Interreg IIIA. Cílem takto zřízeného pracoviště je zlepšit celému agrárnímu sektoru přístup ke kvalitním a aktuálním informacím ve všech oblastech zemědělské a agroenvironmentální problematiky, včetně legislativy.
V rámci akcí, které v regionu Libereckého kraje AGT Consulting, o. s., pořádá, je i seminář pro širokou zemědělskou veřejnost na téma „Zavádění technologií nezatěžujících životní prostředí jako jedna z podmínek pro čerpání dotací ze strukturálních fondů v letech 2007 - 2013“.

Tento seminář se proběhne dne 23. listopadu v Integrované střední škole ve Vysokém nad Jizerou od 8.30 hod. Seminář se koná s podporou OP Zemědělství a ve spolupráci s Ústavem zemědělských a potravinářských informací Praha. Účast na semináři něm je bezplatná.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down