14.09.2000 | 11:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Asociace zaslala ministrovi protestní dopis

Asociace soukromého zemědělství ČR se dnes dopisem obrátila na ministra zemědělství Jana Fencla. Touto cestou protestuje proti tomu, že asociace nedostává z ministerstva zemědělství oficiální cestou materiály k připomínkování. Přinášíme úplné znění dopisu.

Vážený pane ministře,
důrazně protestujeme proti tomu, že naší Asociaci nejsou oficiálně zasílány k připomínkování materiály MZe, týkající se bezprostředně našich členů. Konkrétně se jedná např. o návrh na zavedení mléčných kvót či návrh podpůrných programů v zemědělství. Tento postup Vašich pracovníků nejenže znemožňuje naše relevantní vyjádření k zásadním otázkám zemědělské politiky, ale je i v přímém rozporu s Vaším slibem, že ASZ ČR budou materiály k připomínkování zasílány.
Vážený pane ministře, chtěli bychom věřit, že tato situace je pouhým nedorozuměním. Bohužel však máme stále silnější pocit, že se jedná o cílevědomý postup Vašich úředníků, v čele s panem náměstkem Kalinou.
Věříme, že v celé věci zjednáte, v rámci našich korektních vztahů, okamžitou nápravu.
S pozdravem
Ing. Stanislav Němec, předseda ASZ ČR

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 36MB (7.2% of 500MB)