08.11.2006 | 03:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Bankomaty jsou prostředníkem pro využití služeb banky

Čtvrtou největší síť bankomatů má v současnosti GE Money Bank. Ze současného počtu 450 bankomatů jich chce do konce roku zprovoznit ještě dalších čtyřicet. „V rozšiřování bankomatové sítě chceme pokračovat i nadále tak, aby klienti mohli využívat šest set bankomatů na přelomu roku 2007/2008,“ uvedl ředitel retailového bankovnictví této banky Jan Rollo. S rozšiřováním bankomatů mohou lidé více využívat služeb poskytovaných jejich prostřednictvím.

GE Money Bank také neustále rozšiřuje nabídku služeb, které lze v rámci bankomatů využívat. V průběhu letošního roku umožnila držitelům kreditních karet MoneyCard, aby si na bankomatech GE Money Bank navýšili svůj stávající úvěrový rámec. Také pro příští rok má banka připraveno několik zajímavých novinek. Kompletní bankovní síť je navíc již dnes připravena pro přijímání karet čipové technologie. Jako první banka v České republice začala akceptovat čipové karty obou karetních asociací – tedy jak MasterCard, tak Visa, sdělila mluvčí peněžního ústavu Eva Chaloupková.
Aktuálně nabízejí bankomaty GE Money Bank kromě výběru hotovosti služby:
 Infolimit - unikátní služba pro klienty GE Money Bank, v rámci které si mohou nově navýšit svůj stávající úvěrový rámec MoneyCard. Díky službě Infolimit si mohou klienti dále prostřednictvím bankomatu zjistit, kolik peněz jim GE Money Bank může nabídnout prostřednictvím kontokorentu Flexikredit, Expres půjčky a kreditní karty MoneyCard.
 Žádost o úvěrový produkt - zájemce zadá prostřednictvím bankomatu své telefonní číslo a nejpozději následující pracovní den se mu ozve bankéř, který s ním dojedná veškeré podrobnosti. Pak už stačí jen přijít a podepsat smlouvu. Možnost požádat o úvěr prostřednictvím bankomatu GE Money Bank je otevřena i klientům ostatních bank. Pokud zadají své telefonní číslo, kontaktuje je bankéř GE Money Bank a provede tzv. scoring.
 Informace o datu expirace platební karty (lze i zdarma vytisknout)
 Informace o aktuálním zůstatku na účtu (lze i zdarma vytisknout)
 Informace o aktuální nabídce produktů a služeb

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down