Bioprodukty na veletrhu Biostyl

Dostupnost biopotravin, které pochází z ekofarem v nejbližším okolí zákazníků, dlouhodobě podporuje PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců. Šestice zástupců ekologických zemědělců a producentů biopotravin bude reprezentovat regionální bioprodukty na veletrhu Biostyl v Praze ve dnech 8. až 10. dubna. Uvedla to za PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců Sylva Horáková.

Návštěvníci veletrhu tak budou moci ochutnat zdravé oleje ze zdravé výživy z Bruntálu nebo ajurvédskou kávu od Slunečnice z Českých Budějovic. K zakousnutí bude kváskové biopečivo pražské provenience, které přichystaly Biopotraviny Vozembouch. Specialitou této plnosortimentní bioprodejny nabízející kromě výrobků zdravé výživy i maso, čerstvou zeleninu a ovoce, včetně bedýnek, je výborný kváskový chléb.
Rovněž pražský BioHome chce na veletrhu zaujmout. Má silné zbraně i pro zaneprázdněné lidi, kteří chtějí v dnešní uspěchané době žít a jíst bio. Nabízí totiž mraženou biopizzu a mražené biopolotovary.
„Účast na veletrhu Biostyl je jedním z kroků, který má vést ke zlepšení propojení ekologickcý zemědělec, producent a zákazník. Na veletrhu se představují svazové prodejny, které dokáží oslovit cílovou skupinu – tedy spotřebitele. Bioprodukty jsou České republice stále oblíbenější, což ekologičtí zemědělci s potěšením zaznamenávají,“ uvedla Kateřina Nesrstová. Stranou pozornosti stánku PRO-BIO ekologických zemědělců jistě nezůstane ani další zástupce slibně se rozvíjejícího bioodvětví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *