11.12.2007 | 12:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Bohemia Sekt se sektem bez alkoholu

Bohemia Sekt, výrobce šumivých vín se sedmdesátiprocentním podílem na českém trhu, zahájil distribuci vlastního nealkoholického sektu. Láhev, která má stejný design jako tradiční sekty doplní výrobkové spektrum největšího výrobce vína v Česku. Uvedl to marketingový ředitel Martin Fousek.

"Vysledovali jsme, že řada lidí si na akcích chce připít sektem ve flétnové sklenici, ale zejména kvůli řízení vozů nemohou," dodal. Podobné nápoje výrazně prorazily v Maďarsku, Německu a na Slovensku. Bohemia Sekt, který se s výrobkem zaměří zejména na gastronomii, chce do konce roku prodat nejméně 20 tisíc lahví této novinky.
"V průběhu prosince už se bude výrobek objevovat v některých řetězcích," řekl Fousek. Poté by ho měla nabízet většina maloprodejen s plochou nad 400 metrů čtverečních. Podnik žádnou kampaň nezahájil a nabízí nový produkt jen konkrétním partnerům.
Cena na pultech by se bude pohybovat kolem 119 korun za třičtvrtělitrovou láhev, shodně jako prodejní cena Bohemia Sektu Demi Sec, dlouhodobě nejprodávanějšího jakostního šumivého vína v Česku.
Podobné produkty už nabízí několik let jablonecký Soare sekt, který dosud ovládal 95 procent českého trhu s nealkoholickými šumivými nápoji.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down