Brány litoměřického výstaviště Zahrada Čech se otvírají

Brány výstaviště Zahrada Čech se dnes po zimní přestávce otevírají. Po dvou letech se koná jarní prodejní výstava věnovaná zahrádkářům, chalupářům a kutilům. V pěti dnech nabídne tradiční sortiment i velikonoční řemeslné výrobky, pobyt návštěvníkům zpestří kulturní program.

Tržnice Zahrady Čech tradičně otvírá na jaře areál návštěvníkům. Loni jarní program pořadatelé kvůli epidemii koronaviru zrušili. Při letošním 34. ročníku budou moci lidé nakoupit sadbu, květiny, nářadí, techniku, nábytek na zahradu, hnojiva, postřiky a další věci.
S ohledem na to, že se výstava koná týden před Velikonocemi, je hlavní expozice pavilonu A tímto svátkem inspirována. Pořídit tu půjde proutěné zboží, jarní dekorace, velikonoční perníčky nebo věnce. Různé kapely zpestří návštěvu lidem na hlavním pódiu. Program je připraven na každý den.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down