05.09.2006 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Budějovický Budvar bude i letos partnerem hokejové extraligy

V pátek 8. září vstoupí pivovar Budějovický Budvar, n.p. do své čtvrté sezóny v pozici oficiálního partnera Extraligy ledního hokeje a české hokejové reprezentace. Hokej, jako nejúspěšnější český sport posledních let, je jedním ze základních pilířů marketingové komunikace pivovaru Budějovický Budvar, n. p. již od roku 2003. Smlouva o partnerství mimo jiné umožňuje pivovaru používat v reklamních kampaních slogany „Budweiser Budvar -oficiální pivo hokejové extraligy“ a „Budweiser Budvar - oficiální pivo českého hokeje“.

„Naše spojení s hokejem je logické. Hokej je nejpopulárnějším českým sportem a stejně jako naše pivo důstojně reprezentuje Českou republiku v zahraničí. Hokej proto považujeme za ideální platformu pro přiblížení kvality a chuti našeho piva zákazníkům. Z těchto důvodů jsme v minulosti často používali hokejové motivy v našich reklamních kampaní a budeme je využívat i nadále,“ říká Petr Samec, PR manažer Budějovického Budvaru.
Návštěva hokejového utkání se stává společenskou událostí. Vybavení většiny stadiónů se výrazně zlepšilo. Diváci dnes mohou prožívat vzrušení, napětí a radost v komfortním prostředí, které je příjemné pro celou rodinu. „Fanouškům se tak nabízí velmi atraktivní způsob trávení volného času a naše pivo u toho samozřejmě nesmí chybět,“ uzavírá Petr Samec.
Budějovický Budvar je s hokejem spojený dlouhodobě. Již mnoho let podporuje českobudějovický hokejový klub a v sezóně 2003/2004 se stal hlavním partnerem Extraligy ledního hokeje a hokejové reprezentace České republiky. Smlouva s držitelem marketingových práv, společností BPA sport marketing, byla uzavřena na dobu pěti let s následnou pětiletou opcí. Více informací o Budějovickém Budvaru naleznete na adrese www.budvar.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down