25.04.2019 | 02:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Byli vyhodnoceni nejlepší manažeři

Nejlepšími manažery v České republice za rok 2018 se stali profesor Vladimír Mařík z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky Českého vysokého učení technického a generální ředitelka společnosti ABB pro Českou a Slovenskou republiku Tanja Vainio. Zvítězili v soutěži Manažer roku, kterou již 26 let vyhlašuje Česká manažerská asociace. Ocenění slavnostně převzali koncem dubna v pražském Paláci Žofín, kde se sešly téměř tři stovky manažerských osobností a hostů. Vládu zastupoval premiér Andrej Babiš.

Jako nejlepší manažer v odvětví zemědělství byl vyhodnocen místopředseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Agrofert Josef Mráz. V kategorii krizový manažer to byl Tomáš Milich ze společnosti OVUS – podnik živočišné výroby. Do závěru soutěže se letos dostalo padesát finalistů, do nejužšího výběru postoupila TOP10 manažerů. Jedenáct nejlepších manažerů se umístilo v soutěžních oborových či nových kategoriích. Vůbec poprvé byla udělena cena v kategorii Vizionář, v níž uspěl Tomáš Mikolov, vědec světového významu, průkopník v oblasti umělé inteligence, a také kategorie krizový manažer. Do Síně slávy byl uveden Václav Matyáš, uznávaná osobnost v oblasti stavebnictví a dlouholetý prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR.
Do finále se dostal i předseda Zemědělského družstva Rosice u Chrasti Václav Blažek či prokurista a člen představenstva společnosti Agrospol Malý Bor Zdeněk Částka.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down