15.11.2006 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Centrum zákaznických služeb rozšířilo v Ostravě pracovní možnosti

V centru zákaznických služeb v Ostravě – Hrabové vytvořila GE Money Bank více než tři sta pracovních míst. Centrum bylo otevřeno letos v dubnu a slouží klientům společností GE Money: GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto - z České republiky a ze Slovenska. Hlavním úkolem centra je příjem klientských dotazů, od jeho otevření na začátku dubna zpracovalo více než milion hovorů. Kromě zákaznického servisu se stará o podpůrné procesy, trénink, správu pohledávek, ověřování údajů nebo Telesales, uvedla mluvčí GE Money Eva Chaloupková.

„Centrum zákaznických služeb výrazně přispělo k vysoké kvalitě služeb poskytovaných společností GE Money. V příštím roce budeme i nadále rozšiřovat pole aktivit, které bude mít centrum na starosti. Dnes zde pracuje 308 zaměstnanců a do konce roku 2008 by jich mělo být 500,“ řekla Magdaléna Wavle, ředitelka centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě – Hrabové.
Slavnostní otevření centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě se uskutečnilo 4. dubna 2006 za účasti hejtmana Moravskoslezského kraje Evžena Tošenovského, primátora města Ostravy Aleše Zedníka, Country Managera GE Money pro Českou republiku a Slovensko Pietera van Groose a dalších významných hostů z nejvyššího vedení společnosti GE v USA. Podařilo se tak realizovat významnou investici GE Money v Moravskoslezském regionu, která zde vytvoří 500 pracovních míst.
Téměř polovina zaměstnanců vybudovaného centra zákaznických služeb pochází přímo z Ostravy. Někteří zaměstnanci do práce dojíždějí z okolních měst, jako jsou Karviná, Frýdek-Místek nebo Orlová. Při obsazování volných pozic banka úzce spolupracuje s úřadem práce v Ostravě. Další možností jsou internetové stránky www.gemoney.cz, kde lze nalézt seznam všech aktuálně volných pozic. Uchazeči sem zároveň mohou vkládat své životopisy nebo přímo napsat na e-mailovou adresu kariera.ostrava@ge.com.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 84MB (16.8% of 500MB)