04.07.2007 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Česká zemědělská univerzita má novou Fakultu životního prostředí

Od 1.července 2007 byla ustanovena na České zemědělské univerzitě v Praze nová Fakulta životního prostředí, do které byly z původní Fakulty lesnické a environmentální delimitovány čtyři katedry a jedno pracoviště. Novou fakultu tvoří katedra biotechnických úprav krajiny, dále katedra ekologie a životního prostředí, katedra staveb a územního plánování, katedra vodního hospodářství a environmentálního modelování a laboratoř ekologie krajiny. Vedením Fakulty životního prostředí byl rektorem univerzity profesorem Janem Hronem pověřen profesor Pavel Pech.

Ostatní katedry a pracoviště původní Fakulty lesnické a environmentální budou nyní tvořit Fakultu lesnickou a dřevařskou. Dočasným vedením této fakulty byl rektorem pověřen profesor Vilém Podrázský.
Sídlem obou fakult je stejná budova v univerzitním areálu v Praze v Suchdole, ve které sídlila původní Fakulta lesnická a environmentální. Adresy fakult jsou Česká zemědělská univerzita
Kamýcká 129, 165 21 Praha 6 - Suchdol. Budovu v areálu naleznete rovněž podle č.p. 1176.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down