Chcete ovládat své elektrické ohradníky pro hospodářská zvířata na dálku? Poradíme vám jaké jsou možnosti

Pokrok v technologickém vývoji české značky fencee usnadňuje farmářům a chovatelům hospodářských zvířat práci, a šetří jim tak spoustu času. Možností ovládání generátorů na dálku je několik. Pojďme se na ně společně podívat.

Na jakém principu funguje dálkové ovládání elektrických ohradníků?

Pod značkou fencee se již řadu let vyvíjí špičkové kompletní systémy pro monitorování a ovládání elektrických ohradníků na dálku. Generátory pro elektrické ohradníky s jedinečnou RF technologii  fungují na základě bezplatné radiové frekvence. Celý systém tak funguje bez SIM karet, a odpadnou vám tím pádem další poplatky navíc. S chytrými kombinovanými generátory s RF technologii můžete ovládat ohrady na dálku až 10 km. S externí anténou se poté tato vzdálenost navyšuje až na 30 km. Tyto generátory elektrických ohradníků s možností dálkového ovládání jsou navíc vhodné jak pro krátké, střední, tak i dlouhé ohrady.

Dálkový ovladač pro ovládání generátorů PDX

Jaké jsou možnosti ovládání elektrických ohradníků na dálku?

Při výběru ovládání vašich elektrických ohradníků na dálku máte tři možnosti.

1.     RF generátor s dálkovým ovladačem

Pro snadné ovládání vašich ohrad v okolí domova nebo farmy můžete použít RF generátor s dálkovým ovladačem. Usnadníte si tak ovládání ohrady na dálku tímto nejjednodušším způsobem.

2.     RF generátor s využitím centrálního zařízení FENCE GATEWAY GW10

Centrální zařízení FENCE GATEWAY GW10 rozšiřuje možnosti ovládání RF generátorů o kousek dál. Doma máte tak pohodlně a přehledně k dispozici veškerá data prostřednictvím gateway a zároveň v terénu můžete stále použít svůj dálkový ovladač. Přes zařízení gateway můžete ovládat až šest zařízení.

3.     RF generátory s využitím zařízení FENCE WIFI GATEWAY GW100 a fencee Cloud

Pro nejnáročnější uživatele má poté fencee připravenou celosvětově zcela unikátní technologii chytré farmy, která vám umožní ohrady ovládat a monitorovat odkudkoliv na světě. Pro sestavu moderní chytré farmy budete potřebovat centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100  a RF generátor elektrického ohradníku. Centrální zařízení tzv. gateway je totiž v této konfiguraci připojeno k internetu a data, která sbírá z připojených zařízení posílá do tzv. cloudu. Cloud je bezpečné místo na internetu, přes které díky bezplatné aplikaci fencee Cloud můžete vaše ohrady pohodlně a přehledně ovládat a monitorovat bez omezení. Potřebujete jen připojení k internetu a mobilní telefon nebo počítač. Přes centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100 můžete ovládat až 12 zařízení.

Generátor EDX s Wi-Fi gateway pro ovládání přes mobilní telefon

Získejte ještě větší kontrolu nad ohradami s kontrolními monitory

Pro ohrady, které se nachází v obtížném terénu, jsou zatížené vegetací či vedou třeba přes vodní toky, využijte možnost připojení monitorovacího zařízení Monitor MX10. V kombinaci s RF generátory a centrálním zařízením gateway tak máte možnost kromě samotného ovládání zdroje také navíc vzdáleně monitorovat všechna kritická místa ohradníku.

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete poradit, jaký generátor je pro vás vhodný, neváhejte se obrátit na naše technické oddělení.

Více informací o možnostech ovládání generátorů vzdáleně se dozvíte v našem videu.

fencee výrobce elektrických ohradníků

www.fencee.cz / info@fencee.cz

*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down