02.05.2005 | 02:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Chystá se Kongres evropských zemědělců

V říjnu letošního roku proběhne v Evropském parlamentu ve Štrasburku Kongres evropských zemědělců. Kongres pořádá COPA a COGECA 18. a 19. října. Jeho tématem bude postavení evropského zemědělství ve světě. Zaměřen bude na perspektivy evropských zemědělských komodit na světových trzích a na to, jak evropští farmáři a jejich družstva mohou lépe uspět na domácích trzích při vzrůstající konkurenci a klesajících podporách.

Na kongresu se sejdou evropští zemědělci, tvůrci politik, agrární experti a zástupci průmyslu. Lídři více než 70 evropských zemědělských organizací z více než 30 zemí se setkají, aby si vyměnili zkušenosti a diskutovali o budoucnosti evropského zemědělství ve světě. Výslekem kongresu by měla být Štasburská deklarace, kterou evropští farmáři zašlou radě.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 2MB (0.4% of 500MB)