07.10.2002 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ČMŠSA mění adresu

Vzhledem k dlouhotrvající složité situaci v pražské dopravě vzniklé v důsledku povodní dojde v tomto týdnu k přemístění kanceláře ČM šlechtitelské a semenářské asociace na novou adresu. Informoval o tom Luděk Křehlík ze sekretariátu asociace.

Nová adresa kanceláře asociace je:

ČMŠSA
Antala Staška 30
140 02 Praha 4
telefony: L. Křehlík 222135296, V. Horká 222135295
fax: 222135294
e-mailové spojení cmssa@login.cz a webová stránka www.cmssa.cz se nemění.

Sídlo asociace (pro účetní doklady) prozatím zůstává na původní adrese Jankovcova 18, v průběhu následujících týdnů se však rovněž změní. Tato skutečnost bude včas oznámena. Veškerou korespondenci od příštího týdne však prosím zasílejte na novou výše uvedenou adresu.

Nová kancelář asociace je umístěna ve 2. patře výškové budovy na rohu ulic Antala Staška a Na strži (bývalá budova Armabeton). Kromě dvou stabilních kanceláří máme i třetí místnost, kterou budeme využívat jednak jako zasedačku pro 6 - 10 lidí, v přízemí budovy je zasedačka pro 12 - 16 lidí, stravování ve vedlejší budově.

V případě cestování po D1 je nejvhodnější sjet z D1 na výjezdu "Pankrác" a pokračovat rovně ulicí Na strži (vlevo kolem budovy Motokovu), v případě parkování u obchodního domu Prior (viz dále) raději na dřívějším "Kačerov - Michle", při cestování po Jižní spojce použít výjezd "Krč-Pankrác" a vyjet ulicí Na strži až k budově.

Parkování je možné buď přímo v ulici Antala Staška nebo na cca 400 m vzdáleném hlídaném parkovišti u obchodního domu Prior. Při použití MHD je výstupní stanicí metra trasy C "Budějovická", poté lze dojít pěšky (cca 500 m) nebo dojet 1 stanici autobusem č. 124, 193 nebo 205 (nástup na začátku ulice Antala Staška u OD Prior).

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down