24.05.2002 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Co s Madetou

Vyjádřím se až se, garanční fond nějakým způsobem rozhodne, odpověděl na otázku týkající se prodeje akcií bývalých Jihočeských mlékáren, které vlastní Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, ministr zemědělství Jan Fencl a dodal: „Napadlo mne, že převzetí názvu Madeta bylo velmi dobré rozhodnutí managementu Jihočeských mlékáren. Protože název Madeta znamená Mlékařské družstvo Tábor. Může to být tedy chápáno jako vstřícný krok k producentům mléka a k návratu standardního propojení vertikály výrobce mléka, zpracovatel a samozřejmě pokud možno i distributor mléčných výrobků.“

O 37procentní podíl akcií mlékárny projevilo zájem Hospodářské a mlékařské družstvo Jih, které jí dodává zhruba 65 procent suroviny, dále odbytové družstvo Mlecoop a firma Agro Měřín.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down