03.03.2004 | 04:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Čtyři Zlaté Salimy pro ZŘUD Masokombinát Písek

Nejúspěšnějším účastníkem letošní soutěže o Zlatou Salimu byla společnost ZŘUD Masokombinát Písek CZ, která získala v Brně čtyři ocenění z patnácti udělených.

ZŘUD uspěl v kategorii masných výrobků s masným polotovarem Špíz Špilberk a trvanlivým salámem Valdštejn pokrytým drceným kořením. Mezi hotovými jídly pak porotu zaujala dršťková polévka a soubor čtyř pokrmů tradiční české kuchyně - zabijačkový guláš, ledvinky na cibulce, plíčky na kyselo a hovězí guláš. Mezi masnými výrobky zvítězily ještě firmy Procházka Roudnice nad Labem, Váhala Hustopeče nad Bečvou a také Frigoprima Mikulov.
Mezi mléčnými výrobky byl nejúspěšnější slovenský vystavovatel Milsy Bánovce nad Bebravou. Cenu za nealkoholický nápoj Koala si odveze Pivovar Černá Hora.
Z výrobků racionální výživy a speciálních potravin dosáhly na Zlatou Salimu firmy Alimpek České Budějovice a francouzský Distriborg. Pražené solené mandle ArRashid přinesly vavřín i společnosti Alika Čelechovice na Hané. Za celozrnný chléb Fit získala cenu společnost Penam. Veletrhy Brno přijaly letos do nominace 83 výrobků od 42 firem.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down