06.04.2009 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Cukr zabodoval

Ocenění v soutěži Potravinářský výrobek Středočeského kraje v kategorii Ostatní potravinářské výrobky a pivo získal ocenění Cukr bridge bílý 500 g a Cukr moučka extra jemná 500 g společnosti TTD Cukrovary a lihovary Dobrovice. Ocenění převzal na výstavě Zemědělec v Lysé nad Labem od hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha obchodní ředitel společnosti Petr Hejtmánek.

Ocenění získávají každoročně tři nejlepší výrobky v jedné ze sedmi kategorií soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje. Soutěž, která netají inspiraci značkou Klasa, se koná od roku 2007. Jejím cílem je oceňovat mimořádně kvalitní potravinářské výrobky, který byly vyrobeny na území Středočeského kraje. Ocenění se uděluje vždy na dva roky. Jeho majitel získává certifikát a také logo, které může umístit na oceněný výrobek.
Výrobky vyhodnocuje nezávislá komise složená ze zástupců Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Krajské veterinární správy, Krajské hygienické stanice, Ministerstva zemědělství, Středočeského kraje a Agrární komory ČR podle čtyř hodnotících kritérií – senzorické hodnocení, použité materiály, suroviny a způsob výroby, design výrobku a inovativnost ve zpracování, doplnil referent pro komunikaci této společnosti Jakub Hradiský. 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down