02.02.2005 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dotace lesům

Zatím 28 projektů ucházejících se o podporu z operačního programu na lesní hospodářství prošlo úspěšně výběrem. Seznam schválených projektů uvedených pouze pod registračními čísly zveřejnil minulý týden Státní zemědělský intervenční fond.

U podopatření 1.3.1. Obnova lesního potenciálu poškozeného přírodními kalamitami a požárem a zavádění příslušných ochranných preventivních opatření je schváleno 14 projektů, jejichž finanční nárok představuje 26,5 milionu korun. Neuspěl pouze jediný projekt. Rovněž 14 projektů bylo úspěšných u podopatření 1.3.2. Investice do lesů, kde celková dotace činí 34,7 milionu korun. Smůlu mělo tentokrát pět zájemců. Dvě předložené žádosti na podopatření 1.3.4. Zalesnění zemědělsky nevyužívaných půd nejsou ještě vyhodnoceny. Zájemci se o tyto podpory ucházeli ve druhém kole příjmu žádostí, jehož uzávěrka byla vloni na konci srpna.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down