28.05.2007 | 04:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dozorčí rada národního podniku Budějovický Budvar prochází obměnou

S účinností od 1. června 2007 se mění složení dozorčí rady národního podniku Budějovický Budvar. Ministr zemědělství Petr Gandalovič jmenoval s účinností od uvedeného data pět nových členů, přičemž jedno místo zůstává neobsazené. Kromě tří členů, volených ze zaměstnanců podniku, tak obměnil celou dozorčí radu. Tento krok je součástí příprav na transformaci národního podniku Budějovický Budvar na akciovou společnost. Dozorčí orgán posílí odborníci se zkušenostmi z právní oblasti a transformačních procesů.

Novými členy dozorčí rady jsou RNDr. Libor Kudláček, který se v 90. letech podílel na privatizaci a nyní působí v oblasti poradenství, JUDr. Josef Skácel, který se ve své advokátní kanceláři zaměřuje především na obchodní právo a obchodní společnosti, Ing. Filip Dvořák, radní Městské části Praha 1 a dříve zastupitel hlavního města Prahy, kde ze státu přecházela na město řada podniků. Stát v obměněné dozorčí radě zastupuje Ing. Tomáš Uvíra, vrchní ředitel skupiny správa majetku na Ministerstvu financí. Za kraj byl jmenován Ing. arch. Robin Schinko, zástupce hejtmana Jihočeského kraje.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down