13.02.2001 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Fencl jmenoval náměstka pro potravinářství

Po devíti letech má ministr zemědělství opět svého náměstka pro potravinářskou výrobu. Jan Fencl jím jmenoval Rudolfa Jánského (1946), absolventa Vysoké školy zemědělské. Před svým nástupem do funkce byl Jánský ředitelem centrálního nákupu ve společnosti Nestlé Čokoládovny Praha.

V potravinářském průmyslu pracoval v různých řídících funkcích 24 let. Podle vyjádření ministerstva zemědělství je nový náměstek velmi dobře obeznámen s problematikoue výroby cukru, obilovin, mouky, mléka, vajec a dalších produktů. „Vzhledem k výrazné orientaci na zdroje z domácí produkce musel jako ředitel centrálního nákupu pro čtrnáct výrobních závodů zvládnout podrobné znalosti hlavních zemědělských komodit a potravinářských výrobků,“ sdělilo ministerstvo.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down