02.10.2000 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Firemní kontaktní setkání v Lucembursku

Hospodářská komora ČR byla pověřena organizací české účasti a nabízí českým malým a středním firmám v tomto roce příležitost k navázání kontaktů se zahraničními partnery nejen ze zemí Evropské unie, ale především s firmami z atraktivního teritoria Asie na mezinárodní firemní kontaktní akci pod záštitou a s podporou Evropské komise LUX-ASIA 2000.
Uskuteční se v lucemburském hlavním městě Luxembourgu ve dnech 6.- 7. listopadu 2000.

V roli vystavovatelů tu bude přes 200 hostitelských firem z Lucemburska, Německa, Francie a Belgie, dále se počítá s účastí okolo 220 návštěvnických firem asijských zemí – Číny, Hong Kongu, Macaa, Indie, Srí Lanky, Singapuru, Filipín, Malajsie, Indonésie, Thajska, Bruneje, Vietnamu, Japonska a Jižní Korey. Registrované firmy zde budou mít příležitost navázat kontakty a prohloubit spolupráci se zahraničními partnery především v těchto oblastech: informační technologie, elektronika, telekomunikace, filmy, stavebnictví a stavební materiály, potravinářský průmysl, biotechnologie, zdravotnictví a medicínská technika, farmaceutický průmysl, strojírenství (stroje a zařízení) a kovoprůmysl.

Česká republika obdržela pro tuto akci početní kvótu ve výši 10 firem, které se zúčastní za zvýhodněných podmínek. Vzhledem k nízké početní kvótě a očekávanému zájmu firem doporučujeme bezodkladně získat veškeré další informace a podmínky na uvedeném kontaktu.

Kontakt : Hospodářská komora České republiky, Tel.: 02-24096253-4 Eugen Laczó, Jiří Hansl, Fax: 02-24096257, E-mail: laczo@komora.cz, hansl@komora.cz, http://komora.hkcr.cz/aktuality/mise/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down