Fond stanovil sazby pro programy na podporu lesnictví a zpracování zemědělské produkce

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a. s., stanovil základní sazby pro programy na podporu lesnictví a zpracování zemědělské produkce za druhé čtvrtletí letošního roku. Sazby se týkají žádostí přijatých v období od 1. dubna do 30. června. Konkrétně se jedná o programy Lesní hospodář, Zpracovatel dřeva a Zpracovatel, jejichž výše podpory v rámci jednotlivých programů činí 3,5 % p. a. Sdělila to tisková mluvčí PGRLF Barbora Šenfeldová.

„Již potřetí za sebou se podařilo u programů Lesní hospodář, Zpracovatel dřeva a Zpracovatel navýšit sazby podpor. Důležitým ukazatelem pro stanovení sazeb byl pro nás jak vývoj úrokových sazeb jako takových, tak i ekonomické vyhodnocení všech podaných žádostí,” řekl předseda představenstva PGRLF, Josef Kučera. Veškeré informace o jednotlivých programech podpor a jejich sazbách jsou k dispozici na webových stránkách společnosti PGRLF, a. s., na www.pgrlf.cz, doplnila Šenfeldová.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down