Hodnotící komise tendrů Lesů ČR zveřejnila tři čtvrtiny výsledků

Do tendrů na lesnické práce pro příští rok, vyhlášených státním podnikem Lesy ČR, se přihlásilo 113 firem, které podaly 933 nabídek s přepokládanou hodnotou více než šest miliard korun. Hodnotící komise výběrových řízení včera zveřejnila téměř tři čtvrtiny výsledků. Jména nejúspěšnějších uchazečů tendrů na 208 územních jednotek uvádí podnik na svých webových stránkách. Vyplývá z nich, že největší úspěch má ve více než devíti desítkách případů společnost Less & Forest, s. r. o.

Dále na zhruba čtyřech desítkách územních jednotek by měla pracovat akciová společnost Krušnohorské lesy. Největší česká lesnická společnost CE Wood uspěla prozatím asi v pěti tendrech.
Na webových stránkách zveřejnily Lesy ČR pouze bodový zisk a pořadí zúčastněných firem. Po uzavření hodnocení, zveřejní podnik podle mluvčího Lesů ČR Tomáše Vyšohlída i cenové nabídky jednotlivých firem. Výběrová řízení by měla být ukončena do konce roku s tím, že smlouvy s vítězi výběrových řízení podepíše podnik během ledna 2007, dodal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *