13.02.2001 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jak mají chovatelé a majitelé koní žádat o dotace

Všem majitelům a chovatelům koní uplatňujícím nároky na podpory podle podpůrného programu 2. A. Udržování a zlepšování genetického potenciálu vyjmenovaných hospodářských zvířat v roce 2001, sděluje Asociace svazů chovatelů koní ČR následující:
Z důvodu kontroly správnosti nárokování podpor v roce 2001 vydalo Ministerstvo zemědělství ČR spolu s Asociací svazů chovatelů koní ČR přílohy, které obsahují veškeré údaje potřebné pro přiznání podpory a jsou součástí žádosti o poskytnutí podpory

Tyto přílohy jsou k dispozici na příslušných pracovištích Zemědělské agentury (bývalé ÚO MZe), nebo na ASCHK ČR v Písku.
Žádost spolu s řádně vyplněnou přílohou můžete podat na příslušném pracovišti Zemědělské agentury, které ji postoupí příslušnému odboru na MZe ČR.
Termín odevzdání žádosti na příslušné pracoviště Zemědělské agentury je nejpozději do 31. 10. 2001.
Pozor výjimka!
V případě žádosti na podpůrné podprogramy 2.A.a.3. – podpora na inseminaci čerstvým spermatem, 2.A.e.2.d. – podpora na provedení krevního testu, 2.A.f.5.a,b – podpora na zkoušky výkonnosti a 2.A.f.6.a,b - podpora na hříbata, se žádosti včetně vyplněných a potvrzených příloh nepodávají na příslušné pracoviště Zemědělské agendy, ale zasílají přímo na Asociaci svazů chovatelů koní ČR, Budějovická 479, 397 01 Písek.
Žádosti zasílané na ASCHK ČR musí být odevzdány nejpozději do 28. 9. 2001.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down