30.08.2004 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kampaň pro bezpečnost práce v zemědělství

Zemědělství patří v ČR dlouhodobě k oblastem s velmi vysokou četností pracovních úrazů, často se závažnými a trvalými následky a s finančními dopady pro zaměstnavatele. Český úřad bezpečnosti práce proto vyhlásil 27. srpna 2004 celostátní informační kampaň na podporu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v zemědělství.

Kampaň je zaměřena především na bezpečné pracovní a technologické postupy při chovu zvířat a požadovaný technický stav strojů a zařízení (zejména traktory). Cílovou skupinou jsou především zemědělské firmy s max. 20 zaměstnanci, přibližně do 1000 ha obhospodařované plochy. V tématické příloze na stránkách oborového portálu BOZPinfo.cz jsou zadarmo k dispozici všechny informační materiály související s touto kampaní.

http://www.bozpinfo.cz/tematicke_prilohy/zemedelstvi/

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down