KBP: nabídka pokulhávala za kupními pokyny

Hodnota kupních a prodejních pokynů komodit obchodovaných na centrálním trhu Komoditní burzy Praha v sekci Dříví a dřevní hmota zaznamenala v 47. burzovním týdnu hodnotu takřka 15 milionů korun. Finanční objem během druhého burzovního dne uzavřených aukčních obchodů představuje 965 tisíc korun. Pokyny byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání. V tomto týdnu byl zaznamenán značný převis kupních pokynů nad nabídkou. Celkem bylo kotováno čtrnáct komodit z 25 možných, sdělila předsedkyně burzovní komory Marta Majtánová.

Žádné pokyny u komodity buková kulatina – standard a stagnace její ceny představují závěrečnou hodnotu pro nejbližší týden dodání 1800,00 Kč/m3.

Komodita buková kulatina – výběr uzavírá při absenci pokynů tento burzovní týden na nezměněné závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 2250,00 Kč/m3.

Komodita buková vláknina – tuzemsko za nezájmu obchodníků pokračuje ve stagnaci na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 700,00 Kč/m3.

Žádné pokyny u komodity borová kulatina – standard a stagnace ceny znamenají, že uzavírá tento burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1360,00 Kč/m3.

Komodita borová vláknina uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1 650,00 Kč. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita březová vláknina – tuzemsko zaznamenala absenci pokynů a její závěrečná hodnota pro nejbližší týden dodání představuje 480,00 Kč/AT.

Žádné pokyny a stagnaci ceny zaznamenala komodita dubová kulatina – standard, a to znamená, že její závěrečná hodnota pro nejbližší týden dodání představuje 2450,00 Kč/m3.

U komodity dubová kulatina – výběr byla zaznamenána stagnace ceny a absence pokynů a tak uzavírá tento burzovní týden na závěrečné hodnotě 4500,00 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání.

Komodita dřevovina – standard v tomto burzovním týdnu zaznamenala absolutní převis kupních pokynů a uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1050,00 Kč/m3. Pokyny byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita dřevovina – výběr zaznamenala stagnaci ceny a uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1170,00 Kč/m3. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita jehličnatá vláknina BO/MD- OSB uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 2100,00 Kč. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita jehličnatá vláknina SM-OSB uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1670,00 Kč. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita modřínová kulatina – standard uzavírá tento burzovní týden na závěrečné hodnotě 2267,20 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita průmyslové dříví listnaté – akát tento burzovní týden uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 720,00 Kč/m3. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Stagnace ceny u komodity průmyslové dříví listnaté – buk znamená, že tento burzovní týden zakončila na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 925,00 Kč/m3. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita průmyslové dříví listnaté – dub uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 720,00 Kč/m3. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita průmyslové dříví listnaté – habr v tomto burzovním týdnu uzavírá na závěrečné hodnotě na 860,00 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita smrková kulatina – standard A uzavírá na závěrečné hodnotě 1.869,10 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita smrková kulatina – standard B tento burzovní týden uzavírá na závěrečné hodnotě 2.039,30 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Finanční objem aukčních uzavřených obchodů představuje částku 965 tis. Kč. Vyrovnaný počet pokynů nabídky a poptávky byly podán na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita smrková vláknina uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1700,00 Kč. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Stagnace ceny u komodity slabá smrková kulatina – agregát znamená, že tento burzovní týden uzavírá na závěrečné hodnotě 1350,00 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita tyče jehličnaté uzavírá za absence pokynů na nezměněné závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1406,00 Kč/AT.

Komodita vláknina jehličnatá zaznamenala stagnaci ceny. Tato komodita uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1490,00 Kč/AT. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita vláknina listnatá měkká uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1225,00 Kč/AT. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Komodita vláknina listnatá tvrdá uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1225,00 Kč/AT. Jenom pokyny poptávky byly podány na nejbližší vypsanou sérii týdne dodání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *