28.06.2000 | 01:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kdo vstoupil do Potravinářské komory?

Podle Karla Svobody z Potravinářského sdružení se členy Potravinářské komory stala téměř všechna potravinářská sdružení a také některé samostatné podniky.

Z oborových potravinářských sdružení a svazů do komory vstoupily: Českomoravský škrobárenský svaz, Českomoravský cukrovarnický spolek, Rybářské sdružení, České Budějovice, Sdružení drůbežářských podniků, Zájmové sdružení právnických osob konzervárenského a lihovarnického průmyslu, Českomoravský svaz mlékárenský, podniky Zemědělského zásobování a nákupu, Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů, Svaz průmyslových lihovarů, Svaz průmyslových mlýnů, Český svaz výrobců nealko-nápojů, Svaz minerálních vod, Společenstvo řezníků a uzenářů Čech, Moravy a Slezska. zájem projevil Český svaz sladoven a lihovarů, který se zatím jednání zúčastnil jako host.
Členy se staly také jednotlivé samostatné podniky, například Vitana, Stock Plzeň, Danone Čokoládovny, Jihočeská Rybena, Masna Příbram, Mrazírny Tipa, Mlékárna Klatovy, Nestlé Čokoládovny, Pragolaktos, Unilever, Výzkumný ústav potravinářský, ZŘUD a Laktea. Zájem projevil i Budvar a další subjekty.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down