27.09.2007 | 12:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Klasa na posvícení ve Vídni

Velvyslanectví České republiky ve Vídni tradičně připravuje v předvečer svátku sv. Václava kontaktní burzu, jejíž cílem je navázat spolupráci mezi výrobci z České republiky a rakouskými obchodníky. Svatováclavského posvícení se zúčastní i držitelé národní značky kvality Klasa, uvedl Vilém Frček z tiskového oddělení Státního zemědělského a intervenčního fondu.

Výrobci potravin budou své zboží prezentovat ve stáncích, které budou mít podobu klasické české chalupy. Kvalitní potraviny se značkou Klasa bude na Svatováclavském posvícení reprezentovat celkem čtrnáct výrobců. Paleta potravin nabízených k ochutnání bude pestrá – pečivo, sýry, jogurty, knedlíky, masné výrobky, ryby, brambůrky, čokolády, cukrovinky a minerální vody.
Proexportní kontaktní burzu navštíví zejména zástupci potravinářských sdružení a drobnějších distributorů převážně ze spolkových zemí Vídeň a Dolní Rakousko, chybět by neměli ani zástupci potravinářských řetězců. „Na Svatováclavském posvícení se výrobky se značkou Klasa budou prezentovat již potřetí. Vítáme podobné kontraktační akce, jelikož potraviny se značkou Klasa jsou skutečně kvalitní a je potřeba, aby o nich věděl i zahraniční trh,“ uvedla Klára Bolečková, pověřená řízením Samostatného oddělení pro marketing Státního zemědělského intervenčního fondu, který národní značku Klasa spravuje.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down