22.12.2005 | 11:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Komoditní burza Praha bez pokynů

Na Komoditní burze Praha nebyly v 51. burzovním týdnu podány žádné pokyny. Ceny všech komodit stagnují, sdělila předsedkyně burzovní komory Marta Majtánová.

Žádné pokyny u komodity buková kulatina – standard a stagnace její ceny představují závěrečnou hodnotu pro nejbližší týden dodání 1800 Kč/m3.

Komodita buková kulatina – výběr uzavírá tento burzovní týden na nezměněné závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 2250 Kč/m3. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita buková vláknina – tuzemsko za nezájmu obchodníků pokračuje ve stagnaci na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 700 Kč/m3.

Žádné pokyny u komodity borová kulatina – standard a stagnace ceny znamenají, že uzavírá tento burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1.360,00 Kč/m3.

Komodita borová vláknina uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1650 Kč. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita březová vláknina – tuzemsko zaznamenala absenci pokynů a její závěrečná hodnota pro nejbližší týden dodání představuje 480 Kč/AT.

Žádné pokyny a stagnaci ceny zaznamenala komodita dubová kulatina – standard, a to znamená, že její závěrečná hodnota pro nejbližší týden dodání představuje 2450 Kč/m3.

U komodity dubová kulatina – výběr, byla zaznamenána a stagnace ceny tak uzavírá tento burzovní týden na závěrečné hodnotě 4500 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita dřevovina – standard v tomto burzovním týdnu nezaznamenala žádné pokyny a uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1050 Kč/m3. .

Komodita dřevovina – výběr zaznamenala stagnaci ceny a uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1170 Kč/m3. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita jehličnatá vláknina BO/MD- OSB uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 2100 Kč. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita jehličnatá vláknina SM-OSB uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1670 Kč. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita modřínová kulatina – standard uzavírá tento burzovní týden na závěrečné hodnotě 2267,20 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita průmyslové dříví listnaté – akát tento burzovní týden uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 720,00 Kč/m3. Nebyly podány žádné pokyny.

Stagnace ceny u komodity průmyslové dříví listnaté – buk znamená, že tento burzovní týden zakončila na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 925 Kč/m3. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita průmyslové dříví listnaté – dub uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 720 Kč/m3. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita průmyslové dříví listnaté – habr v tomto burzovním týdnu uzavírá na závěrečné hodnotě na 860 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita smrková kulatina – standard A uzavírá na závěrečné hodnotě 1869,10 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita smrková kulatina – standard B tento burzovní týden uzavírá na závěrečné hodnotě 2039,30 Kč/m3 pro nejbližší t ýden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita smrková vláknina uzavírá burzovní týden na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1700 Kč. Nebyly podány žádné pokyny.

Stagnace ceny u komodity slabá smrková kulatina – agregát znamená, že tento burzovní týden uzavírá na závěrečné hodnotě 1350 Kč/m3 pro nejbližší týden dodání. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita tyče jehličnaté uzavírá za absence pokynů na nezměněné závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání 1406 Kč/AT.

Komodita vláknina jehličnatá zaznamenala stagnaci ceny. Tato komodita uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1490 Kč/AT. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita vláknina listnatá měkká uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1225 Kč/AT. Nebyly podány žádné pokyny.

Komodita vláknina listnatá tvrdá uzavírá na závěrečné hodnotě pro nejbližší týden dodání na 1225 Kč/AT. Nebyly podány žádné pokyny.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down