13.05.2004 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Královna krásy je z Chorvatska

Již šestou královnu krásy mají studenti České zemědělské univerzity v Praze. V tradiční volbě Miss Agro 2004 tentokrát porota pod vedením rektora prof. Jana Hrona vybírala z dvanácti dívek a nejvíce hlasů dala Amele Osmanovič z chorvatské Poreče na poloostrově Istria.

Zaujala ale také širší publikum, které jí v hlasování prostřednictvím SMS udělilo titul Miss Sypatie. „Nejtěžší pro mě byla volná disciplína, kterou jsem neměla příliš připravenou a spíše jsem improvizovala,“ uvedla pro náš týdenník dívka, která druhým rokem v Praze studuje na Provozně ekonomické fakultě obor podnikání a administravita. Po ukončení studia by si ráda našla práci v oblasti ekonomiky. Diváky zaujala ohnivým tancem, který předvedla ve volné disciplíně.
Titul 1. vicemiss získala Kateřina Hypšová ze Spišské Nové Vsi. Studuje pátý ročník Provozně ekonomické fakulty se zaměřením na evropskou agrární diplomacii a v nejbližší době ji čekají státní zkoušky a pětiměsíční stáž ve Franci, kde se bude na Katolické univerzitě v Lyonu věnovat například magementu a marketingu. Také pro ni byla nejnáročnější volná disciplína, kde s puštěným playbackem skvěle napodobila zpěvačku Tinu Turner. „První krok na pódium byl nejtěžší, soutěž ale byla příjemná a líbila se mi,“ svěřila se.
Stejnou fakultu navštěvuje prvním rokem i 2. vicemiss Lenka Hruboňová z Neratovic. Po ukončení studia plánuje stáž v zahraničí, kde se chce věnovat financím. A jak se k soutěži Miss Agro dostala? Podobně jako většina ostatních: „Šla jsem z oběda z menzy a potkala jsem dva chlapce a dívku, kteří mě přemlouvali tak dlouho, až jsem souhlasila,“ prozrazuje dívka, která si pro volnou disciplínu zvolila dramatický monolog.

Zleva 2. vicemiss Lenka Hruboňová, Miss Agro 2004 Amela Osmanovič, 1. vicemiss Kateřina Hypšová

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down